Заробітну плату від 7 тисяч гривень обіцяють безробітним, які оберуть справжню чоловічу роботу
Обіцяючи заробітну плату від 7 тисяч гривень, військкомати продовжують «зазивати» чоловіків на контрактну службу, а центри зайнятості їм у цьому допомагають, організовуючи відповідні семінари з безробітними.
Такі заходи за участю військових останнім часом постійно проходять у центрах зайнятості області. В результаті з початку року 36 безробітних вирішили пов’язати свою долю з професійною армією.
Кого чекають в армії, як довго може тривати контракт та як оплачується робота контрактника – ці та інші питання шукачі роботи мають змогу задати безпосередньо представникам військкоматів, відвідавши семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України.
Отож, не зволікайте, використовуйте кожен шанс отримати роботу. Ставши до лав професійної армії, Ви отримаєте можливість реально захищати свою родину і країну від агресора.
З питань проведення семінарів з орієнтації на службу в ЗСУ за контрактом звертайтесь до місцевих центрів зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression