Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 16:19:51

Підбито підсумки опалювального сезону, розпочато підготовку до нового

17.04.2012   14:38

17 квітня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів засідання обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

Відкриваючи засідання, Віктор Геращенко зазначив, що в цілому, централізоване опалення житлових приміщень в області завершилося, оскільки середньодобова температура повітря перевищує 8 градусів. За дорученням голови облдержадміністрації Володимира Хоменка триває опалення пологових будинків.

Віктор Геращенко подякував керівникам теплопостачальних організацій за належну підготовку опалювального сезону, вчасний його початок та безаварійне проходження.

Як повідомив в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства області В’ячеслав Сальніков, розрахунки за електроенергію в області здійснюються майже 100-відсотково, а от із сплатою за газ ситуація подекуди проблемна. Так, за його словами, з початку 2012 року (станом на 01.04.2012) всіма категоріями споживачів області використано природного газу на загальну суму 521,4 млн грн, рівень розрахунків становив 68,4%, в т.ч. теплопостачальними підприємствами спожито природного газу на загальну суму 203,3 млн грн, сплачено – 104,8 млн грн, рівень розрахунків становив 51,5 відсотків.

Безпосередньо населенням використано природного газу на суму 138,7 млн грн, розрахунки при цьому становлять 85,1%. Установами, які фінансуються з місцевих бюджетів, спожито газу на суму 50,6 млн грн, проплати склали 78,2%, з державного бюджету – на суму 29,4 млн грн, проплати – 80,3 відсотків.

Загальний борг за спожитий природний газ установ, які фінансуються з державного бюджету становить 15,9 млн грн, серед них найбільший борг мають установи, підпорядковані Міністерству оборони України – 10,9 млн гривень.

З початку 2012 року (станом на 17.04.2012) підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію бюджетним установам та населенню спожито природного газу на суму 210,0 млн грн, сплачено 111,4 млн грн або 53,1 відсотків.

За результатами засідання, зокрема, надано доручення теплопостачальним підприємствам розробити графіки погашення заборгованості за природний газ, спожитий упродовж опалювального періоду з метою забезпечення до початку опалювального сезону 2012-2013 років 100–відсоткових розрахунків.

Також до кінця квітня керівники теплопостачальних підприємств повинні розробити плани-графіки з підготовки основного та допоміжного обладнання котелень, теплових пунктів, інженерних мереж до роботи в новому опалювальному періоді.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року