Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 04:32:18

Дотримання вимог законодавства при виплаті заробітної плати працівникам – на контролі у фіскальної служби області

02.07.2016   13:00Агенцiя

З початку року підрозділами податків і зборів з фізичних осіб перевірено 96 суб’єктів господарювання з питання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та з питання повноти нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

За результатами проведених перевірок донараховано 7082,1 тис. грн., в тому числі 1030,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 6052,1 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 724,2 тис. грн., в тому числі ПДФО – 490,7 тис. грн., ЄСВ – 233,5 тис. грн. 

Під час проведення 18 документальних перевірок суб’єктів господарювання виявлено факти неперерахування, або несвоєчасного перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших виплат податку з доходів фізичних осіб. За даними фактами до бюджету додатково нараховано 817,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 146,9 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В області постійно здійснюються заходи направлені на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці суб’єктами господарювання. З цією метою проводиться перевірочний аналіз податкової звітності, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить з інших джерел.   

За рахунок проведення саме таких заходів, працівники фіскальної служби  за підсумками січня – травня поточного року посприяли офіційному оформленню трудових відносин 1291 найманого працівника, до державної реєстрації залучено 460 осіб, а до бюджету додатково спрямовано 689,0 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.