Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 23:22:42

Заробітна плата в області в січні–березні 2016 року. ДОВІДКА

20.05.2016   07:46Агенцiя

Середньооблікова кількість штатних працівників Чернігівщини в січні–березні 2016 р. склала 189 тис. осіб. На оплату їхньої праці було спрямовано більше 2 млд.грн.

Номінальна заробітна плата штатних працівників у середньому становила 3578 грн. (в Україні – 4618 грн.), що на 26% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. У січні–березні 2016 р. індекс реальної заробітної плати становив 92% проти січня–березня 2015 р.

За рівнем оплати праці Чернігівська область випереджала сім регіонів України. Найвища заробітна плата була нарахована в м.Києві (7768 грн), найменша – у Тернопільській області (3211 грн).

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6612 грн), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (6354 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (5857 грн), сфери інформації та телекомунікацій (5154 грн), постачання електроенергії, пару, газу та кондиційованого повітря (5097 грн).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників поштової та кур’єрської діяльності, зайнятих на підприємствах із виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устатковання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати