Звітує податкова міліція ДПІ у м. Чернігові ДПС
Податкова міліція – це невід’ємна структура податкової інспекції, яка замикає процес роботи з недобросовісними платниками податків та забезпечує дотримання законності при сплаті податків.
Одним із важливих напрямків роботи податкової міліції міста є здійснення заходів по забезпеченню максимального відшкодування завданих державі збитків. Це виявлення та попередження фактів незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість, оперативне супроводження розслідування кримінальних справ, проведення спільних оперативно – слідчих заходів у ході розслідування кримінальних справ з метою встановлення осіб, причетних до скоєння злочину, збір доказів та направлення кримінальних справ до суду з обвинувальним вироком.
З початку року податковою міліцією міста виявлено 16 злочинів (з них 14 – тяжких). Забезпечено надходження до бюджетів на суму понад 17 млн. грн.
Також даний час закінчено провадження та направлено до суду 3 кримінальні справи, в тому числі за статтею 212 КК України.
За результатами вжитих заходів, спрямованих на недопущення розкрадання податку на додану вартість з бюджету, за участю співробітників податкової міліції виявлено 4 факти незаконного відшкодування ПДВ з бюджету на суму 569 тис. грн.
З незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму понад 2,5 млн. грн., у т.ч. спирту – 291 тис. грн., лікеро-горілчаних напоїв – 178 тис. грн. та інші товари народного вжитку.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.