Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 07:26:24

В Чернігові зросла кількість мільйонерів

19.05.2016   15:17Агенцiя

За інформацією заступника начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Тетяни Гончарової, станом на 01.05.2016 р. по м. Чернігову подано 3238 податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Загальна сума задекларованих доходів становить 344,1 млн. гривень.

Найбільшу кількість декларацій - 449 було подано чернігівцями при отриманні доходів у вигляді об'єктів спадщини  (задекларовано 122,9 млн. грн. доходу). Від продажу рухомого майна надійшло 65 декларацій майже на 24,5 млн гривень. Крім того, мешканцями міста задекларовані доходи:
    - від операцій оренди  – 110 на суму доходу 2,4 млн. грн.;
    - від отримання інвестиційного прибутку – 48 на суму 17,0 млн. грн.;
    - від отримання доходів іноземного походження –  14 на суму 3,1 млн. гривень.

Загалом по місту донараховано до сплати податку на доходи фізичних осіб на суму 5,8 млн. грн. та військового збору – 1,1 млн. гривень.
    
До речі, зросла кількість мільйонерів в порівнянні з минулорічною компанією декларування доходів. Так, 21 громадянин, які отримали доходи за 2015 р. у сумі 1 млн грн і більше, сукупно задекларували 60252,4 тис грн доходів та самостійно визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 1095,4 тис грн та військового збору  - 95,7 тис гривень. У минулому році  дохід у сумі 1 млн грн и більше  задекларували 13  мешканців міста.  

З метою отримання податкової знижки  до інспекції  з початку року громадянами подано 905 декларацій, у тому числі: для компенсації вартості навчання 736 громадянами задекларовано понад 34,7 млн грн; 73 громадянина задекларували 1,6 млн грн сплачених відсотків за іпотечним житловим кредитуванням.

На сьогоднішній день підлягає до повернення особам, які скористалися правом на податкову знижку 1146,7 тис. грн. податку.

Нагадуємо, що згідно з пп.166.2.1  ст. 166 Податкового кодексу України, до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими  касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг). При цьому у зазначених документах обов’язково має бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Скористатися правом на отримання податкової знижки громадяни можуть до 31 грудня 2016 року. Для цього потрібно подати  до органу ДФС декларацію про майновий стан і доходи.

За детальнішою інформацією з приводу отримання податкової знижки платники  м. Чернігова  можуть звернутися  за телефонами ДПІ у м. Чернігові:  65-28-53, 65-28-32, 65-28-25.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.