Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 01:23:44

70 млн. грн. інвестицій очікує залучити в будівництво КП “Чернігівбудінвест”

11.04.2012   12:57

Сьогодні на розширеній нараді про хід залучення інвестицій у будівництво житла та об’єктів соціально-культурного призначення у м. Чернігові доповів директор комунального підприємства “Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради Віталій Собиченко.

“На сьогодні основне завдання підприємства – це реалізація Генерального плану забудови міста шляхом залучення коштів інвесторів”, – зазначив В. Собиченко.

З самого початку свого існування підприємство працює без залучення коштів із міського і державного бюджетів. Всі проектні, супровідні і будівельні роботи ведуться виключно за рахунок залучених інвестицій.

Найбільш перспективним для залучення інвестиційних коштів та привабливим для інвесторів є житловий мікрорайон Масани. Наразі триває розробка проектної документації з комплексної забудови 3-го мікрорайону житлового масиву Масани.

Архітектурно-планувальне рішення по забудові мікрорайону прийняте на підставі аналізу існуючої містобудівної ситуації, враховує особливості даного району з точки зору санітарно-гігієнічних, інженерної підготовки території. Функціональне зонування території передбачає зони житлової забудови, відпочинку, зону загальноосвітньої школи та дитячих дошкільних навчальних закладів, зону торгівельних центрів. Дитячі дошкільні заклади та школа розташовані в центральній частині мікрорайону вздовж пішохідного бульвару, який з’єднує існуючі зелені зони.

Враховуючи сучасні тенденції щодо житлової багатоповерхової забудови, побажання замовника для комплексної забудови мікрорайону проектною організацією розроблено шість типів 9-10 поверхових цегляних житлових секцій із різним складом квартир, а також запропоновані два варіанти 16-ти поверхових житлових будинків.

За попередніми даними на території 3-го мікрорайону планується розмістити житло, загальна площа якого становить 170 тис. кв. м. Загальна кількість квартир – 2990 шт., у тому числі: 1-кімнатних – 1506 шт. (50%), 2-кімнатних – 1164 шт. (39%), 3-кімнатних і більше – 324 шт. (11%).

На думку В. Собиченка, важливою умовою залучення інвестицій в будівництво житла і об’єктів соціально-культурного призначення у м. Чернігові є їх якісне використання і робота на кінцевий результат. Тому КП “Чернігівбудінвест” дуже ретельно відноситься до вибору ділянки розташування об’єкту, розробки містобудівного обґрунтування і передпроектних пропозицій.

За результатами діяльності за 2011 рік підприємство отримало дохід у сумі 2542 тис. грн. без ПДВ. Заборгованості з виплати заробітної плати підприємство не має, також відсутня заборгованість зі сплати податків.

Наприкінці доповіді В. Собиченко повідомив, що у 2012 році згідно укладених договорів підприємством заплановано залучити інвестицій у будівництво житла та об’єктів соціально-побутового призначення на загальну суму більше як на 70 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини