Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області у 2015 році. ДОВІДКА
Понад 50% загальнообласного обсягу перевезень пасажирів у 2015 р. забезпечив автомобільний транспорт, на електротранспорт припало 40% перевезень і тільки 10% – на залізничний транспорт.
Автобусами та маршрутними таксі скористалися 48 млн. пасажирів, з них 22,1 млн. (46% загального обсягу) перевезено фізичними особами-підприємцями.
Близько двох третин пасажирів було перевезено в м.Чернігові.
В обсязі пасажирських перевезень автомобільним транспортом частка Чернігівської області в цілому по Україні становила 2,2%, а пасажирообороту – 1,8%.
Основними споживачами послуг пасажирського автомобільного транспорту є мешканці міських поселень. У структурі пасажирських перевезень на внутрішньоміське сполучення припадає 79%, на приміське та міжміське сполучення – 15% та 6% відповідно.
Послугами маршрутного автотранспорту області впродовж 2015 р. в середньому щоденно користувалися 133 тис. пасажирів (у т.ч. м.Чернігова – 86 тис. пасажирів).
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.