Чернігівськими митниками у березні перераховано до Держбюджету 443,8 мільйони гривень
У березні обсяги надходжень митних платежів від Чернігівської митниці ДФС до Державного бюджету України склали 443 854,7 тисяч гривень.
З них: податку на додану вартість – 377,9 мільйонів гривень, акцизного податку – майже 2,5 мільйони, ввізного мита – близько 60,9 мільйонів, решту платежів складають – вивізне мито, єдиний збір та інші.
У порівнянні з лютим 2016 року надходження збільшились на 12 відсотків або на 48,3 мільйонів гривень. Найбільші суми митних платежів нараховані за результатами митного оформлення добрив, тютюнової сировини, сигарет, гумових шин, паперу і тари з нього, а також пива.
Митники відзначають, що порівняно з лютим у березні зросли обсяги ввезення мінеральних добрив, сигарет, тютюну, тари з паперу і картону.
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.