Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 08:41:13

Про роботу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області

06.04.2012   13:09Агенцiя

За 3 місяці 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2012 року (станом на 01.04.2012 р.) у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

– видано 5 дозволів на виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва IV-V категорії складності;

– зареєстровано 133 декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;

– повернуто на доопрацювання 10 декларації про початок виконання будівельних робіт;

– зареєстровано 257 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– повернуто на доопрацювання 4 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– видано 2 сертифікати на об’єкти будівництва IV-V категорія складності,
відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 1 об’єкта;

– зареєстровано 192 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
– повернуто на доопрацювання 13 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;

– зареєстровано 228 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель, відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 1 об’єкта.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І кв. 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: – 65 планових, 323 позапланових перевірки, за результатами яких видано 23 приписи, накладено 313 штрафів загальною сумою 294 897,00 гривень, стягнуто штрафів загальною сумою 95 315,00 гривень.

За І кв. 2012 року надійшло поштою 480 кореспонденцій, з них 52 звернення громадян, 8 звернень надійшло – на особистому прийомі.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області упродовж І кв. 2012 року проведено 16 перевірок за дотриманням суб’єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у житлово-комунальній сфері, з них 4 позапланових перевірки, 12 планових перевірок.

За результатами перевірок суб’єктам житлово-комунального господарства, в яких інспекцією були виявлені порушення чинного законодавства та нормативних вимог, надано 15 приписів, які виконуються суб”єктами господарювання.

Працівники інспекції проводили постійний моніторинг проходження опалювального сезону на території області.

Протягом І кварталу 2012 р. до Інспекції надійшло 88 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 13 звернень громадян, 59 листи від організацій та підприємств, 16 доручень ДАБІ України.

Інспекція ДАБК Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ