Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:25:15

Про роботу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області

06.04.2012   13:09Агенцiя

За 3 місяці 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2012 року (станом на 01.04.2012 р.) у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

– видано 5 дозволів на виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва IV-V категорії складності;

– зареєстровано 133 декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;

– повернуто на доопрацювання 10 декларації про початок виконання будівельних робіт;

– зареєстровано 257 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– повернуто на доопрацювання 4 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– видано 2 сертифікати на об’єкти будівництва IV-V категорія складності,
відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 1 об’єкта;

– зареєстровано 192 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
– повернуто на доопрацювання 13 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;

– зареєстровано 228 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель, відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 1 об’єкта.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І кв. 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: – 65 планових, 323 позапланових перевірки, за результатами яких видано 23 приписи, накладено 313 штрафів загальною сумою 294 897,00 гривень, стягнуто штрафів загальною сумою 95 315,00 гривень.

За І кв. 2012 року надійшло поштою 480 кореспонденцій, з них 52 звернення громадян, 8 звернень надійшло – на особистому прийомі.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області упродовж І кв. 2012 року проведено 16 перевірок за дотриманням суб’єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у житлово-комунальній сфері, з них 4 позапланових перевірки, 12 планових перевірок.

За результатами перевірок суб’єктам житлово-комунального господарства, в яких інспекцією були виявлені порушення чинного законодавства та нормативних вимог, надано 15 приписів, які виконуються суб”єктами господарювання.

Працівники інспекції проводили постійний моніторинг проходження опалювального сезону на території області.

Протягом І кварталу 2012 р. до Інспекції надійшло 88 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 13 звернень громадян, 59 листи від організацій та підприємств, 16 доручень ДАБІ України.

Інспекція ДАБК Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.