Наявність і використання торгової мережі на ринках області у 2015 році. ДОВІДКА
На 1 січня 2016 р. у Чернігівській області функціонували 62 ринки, що на 2 менше, ніж рік тому.
В обласному центрі та містах обласного підпорядкування сконцентровано 47% усіх ринків області та 54% торгових місць на них.
У Бобровицькому та Козелецькому районах зареєстровано по 4 ринки, у Менському, Носівському та Щорському – по 3 ринки. У 4 районах області функціонувало по 2 ринки, у решті районів – по 1 ринку.
Для здійснення торгівлі на ринках відведено 388 тис.м2 площі, на якій обладнано понад 19 тис. торгових місць, з них для продажу непродовольчих товарів виділено майже дві третини торгових місць (61%), сільськогосподарських продуктів та свійських тварин – 22%, продовольчих товарів – 17%.
Найпоширенішим видом мережі на ринках традиційно залишаються кіоски (8,5 тис. місць), на критих та відкритих столах зосереджено 4,5 тис. місць, у павільйонах та на лотках – 4,2 тис. місць.
Протягом 2015 р. на ринках області було продано 3,7 тис.т м’яса, сала та птиці, 3,2 тис.т картоплі та 9,7 тис.т овочів, фруктів та ягід.
Для здійснення повноцінного санітарного контролю за якістю продуктів харчування, які реалізуються на ринках, діяли 39 лабораторій ветсанекспертизи.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression