Чернігівська ТЕЦ готова до завершення опалювального сезону
КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» планово підходить до завершення опалювального сезону 2015-2016 років. Про це повідомив в.о. директора підприємства Віктор Киричок.

Чернігівська ТЕЦ
За його словами, підприємство уже зараз за заявками підприємств та організацій припиняє теплопостачання окремих об’єктів (звичайно, не йдеться про житлові будинки та об’єкти соціальної сфери). «Як тільки буде підписано розпорядження міського голови про завершення опалювального сезону у Чернігові, ми припинимо теплопостачання житлових будинків та інших організацій», - зазначив він.
Керівник підприємства наголосив, що на ТЕЦ одразу почнуться підготовчі роботи до наступного опалювального сезону 2016-2017 років. «Ми вже розпочали виконання інвестиційної програми і щодо ремонту обладнання, і щодо встановлення у будинках приладів обліку теплової енергії. З початку року вже встановлено 17 лічильників тепла», - поінформував В.Киричок. Крім того, проводяться тендерні процедури, йде постачання матеріалів та запчастин для планових ремонтів. Так, вже виконано поточний ремонт котла агрегату №5, розпочинається ремонт котла агрегату № 1.
Також постійно триває поповнення запасів вугілля, щоб підприємство і надалі безперебійно забезпечувало чернігівців теплом та гарячою водою.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На Чернігівщині внаслідок масованої атаки росіян четверо людей загинули і десятеро поранені, серед них дитина 08:40
Учора вдень росіяни атакували ударними безпілотниками та РСЗВ житлові райони та територію лікарні у місті Новгород-Сіверський.
22 жовтня: цей день в Україні і світі 08:00
День 1336 Російська агресія - Day 1336 Russian aggression
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.