Аграрії Чернігівщини продовжують підготовку до комплексу весняно-польових робіт
Аграрії Чернігівщини продовжують підготовку до комплексу весняно-польових робіт – накопичують насіння сільгоспкультур, засоби захисту рослин, мінеральні добрива, пально-мастильні матеріали, ремонтують техніку тощо.
- На сьогодні в області триває прогнозування та уточнення обсягів весняного посіву, але відповідно попередніх даних, з врахуванням можливого пересіву озимих культур, в поточному році прогнозується посіяти близько 875 тис. га ярини, в тому числі 460 тис. га зернових і зернобобових культур, до 270 тис. га технічних, до 90 тис. га картоплі та овочів, і біля 60 тис. га кормових культур. Таким чином загальна посівна площа під 2016 року складе 1170 тис. га, що відповідає рівню минулого року, - повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Хоботня.
Серйозних занепокоєнь стосовно перезимівлі озимої пшениці та жита в області не має, але подальший їх стан буде значною мірою залежати від розвитку та сприятливості погодних умов.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.