Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 08:49:15

Проблеми місцевого бюджету Прилуки

22.10.2011   12:40Агенцiя

В обласній державній адміністрації відбулася нарада по підсумках виконання бюджету 2011 року та його формування на 2012 рік.

Зокрема, ішла мова й про ситуацію з фінансуванням по захищених статтях, яка на сьогодні є надзвичайно проблемною і для Прилук, адже при формуванні міського бюджету на 2011 рік катастрофічно не вистачало бюджетних призначень по захищених статтях. У зв’язку з цим було взято позичок на виплату заробітної плати в сумі 24 мільйони гривень, з яких майже 9 мільйонів залишаються на сьогодні непогашеними. З 12 жовтня всі доходи міста Державне казначейство вилучає на погашення позичок.

Незважаючи на те, що відповідні листи постійно направлялися голові обласної державної адміністрації, Адміністрації Президента, Міністерству фінансів України, на сьогодні питання виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста, забезпечення харчуванням дітей та хворих медикаментами залишається, на жаль, не вирішеним.

20 жовтня міський голова Юрій Беркут зустрічався із першим заступником Міністра фінансів України, до відома якого довів цифри щодо дефіциту бюджетних призначень, зокрема на виплату заробітної плати – це 17,1 млн. грн. До речі, Міністерство фінансів України погодило всі надані Прилуками розрахунки і готове допомогти виділенням додаткової дотації, але на сьогодні єдина проблема – це віднайдення джерела дофінансування. Отже, будемо сподіватися, що Міністерство фінансів України знайде необхідні кошти, які спрямує місцевому бюджету як дотацію на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста.

Невтішні прогнози як для обласного, так і для міського бюджетів і на 2012 рік. За попередніми розрахунками в обласному бюджеті не вистачатиме трьохсот шістдесяти п’яти мільйонів гривень.

Міністерство фінансів України збільшило на 2012 рік доходи міського бюджету на 23 мільйони гривень, а видатки, навпаки, занизило. На жаль, вплинути на державну політику щодо методів формування місцевих бюджетів ми не можемо. І допоки місцеві бюджети формуватимуться за принципом “зверху – донизу”, доти вони потерпатимуть від недофінансування.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

“Один з пресвітлого роду Тарновських”

“Один з пресвітлого роду Тарновських” 08:39

24 січня до 155-річчя від дня народження Михайла Володимировича Тарновського в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулося відкриття виставки “Один з пресвітлого роду Тарновських”.

Лекція

Лекція "Бій під Крутами у січні 1918 року". ВІДЕО 08:34

25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання «Просвіта» відбулася лекція «Крути: історія та сьогодення».

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі 08:24

День Тетяни (Тетяни Водохресної) - свято, яке християни відзначають 25 січня. Цього дня у Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся традиційний великий концерт, режисером, вокалісткою і ведучою якого, так само вже традиційно, виступила артистка центру, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Олійник. Допомагав їй - ведучий Дмитро Обєдніков.

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації 08:17

Прилуцька місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), яке відповідно до ст. 45 КК України є корупційним.

В Чернігові поліція викрила покерний клуб

В Чернігові поліція викрила покерний клуб 08:00

Незважаючи на заборону, поодинокі зухвальці все ж наважуються здійснювати незаконну діяльність з організації грального бізнесу. Правоохоронці продовжують боротьбу з «нелегалами».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини