Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:24:06

Закон України “Про доступ до публічної інформації” – у дії

02.04.2012   13:14Агенцiя

З метою забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень, створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації (вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію) прийнято Закон України “Про доступ до публічної інформації”

Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону є фізичні, юридичні особи та об”єднання громадян без статусу юридичної особи.

Доступ до публічної інформації органів ДПС забезпечується шляхом надання протягом 5 робочих днів інформації за запитами на отримання публічної інформації. Розпорядником такої публічної інформації у тому числі є ДПІ у м. Чернігові ДПС.

Звертаємо увагу, що податкова консультація щодо надання роз”ясень Податкового кодексу України не є запитами на інформацію та не підпадають під дію норм Закону “Про доступ до публічної інформації”. Звернення громадян також не підпадають під дію цього Закону. Відносини у сфері звернень громадян регулюються Законом України “Про звернення громадян”. Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

За перший квартал 2012 року податківці відповіли на 8 запитів на інформацію, що надійшли поштою. Серед запитувачів: 4 – юридичні особи та 4 – громадянина. На кожен запит надана своєчасна і вичерпна відповідь.

Отримати публічну податкову інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: Державна податкова інспекція у м. Чернігові ДПС, вул. Кирпоноса, 28 (на конверті вказувати „Публічна інформація”) або на електронну адресу: dpi_chernigiv@ukr.net, чи зателефонувавши на 652825 у робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8-30 до 13-00 год.; 13-45 до 17-30 год, у п’ятницю – до 16-15 год.

Наталія Лемешева завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".