Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 12:08:27

Про інноваційну діяльність промислових підприємств у 2011 р. ДОВІДКА

02.04.2012   07:27Агенцiя

У 2011 р. інноваціями в промисловості займалося 42 підприємства, або 17,8% загальної кількості обстежених.

Найбільш інноваційно активними були підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, легкої  промисловості та машинобудування. Основними напрямами їх діяльності було впровадження нових технологічних процесів та інноваційних видів продукції.
Технологічне оновлення виробництва здійснювали 11 підприємств.

Ними було впроваджено 19 нових технологічних процесів, з яких 5 спрямовані на економне використання матеріальних та енергетичних ресурсів. Найактивніше нові технологічні процеси впроваджували підприємства машинобудування, а також із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
 
Іншим напрямом інноваційної діяльності було оновлення продукції. Упродовж року освоєно виробництво 42 інноваційних види продукції, з яких 25 - нові види техніки. Із загальної кількості освоєних інноваційних видів продукції більше половини (57,1%) становила продукція машинобудування, 23,8% - з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, 9,5% - легкої промисловості.
 
У результаті впровадження інновацій 9,3% від загальної кількості промислових підприємств області поставляло на ринок інноваційну продукцію. Обсяг реалізації інноваційної продукції склав 221,3 млн.грн., або 1,7% усієї реалізованої промислової продукції області. Більше третини інноваційної продукції  експортовано в країни СНД.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини