Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 13:12:51

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-лютий 2012 року. ДОВІДКА

31.03.2012   13:21

Підприємства області упродовж січня-лютого 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2,3 млрд.грн.

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 10,0%, переробної - 52,5%, зокрема  з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів - 36,0%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності - 6,2%, машинобудування - 3,1%, легкої промисловості - 1,7%, хімічної - 1,0%.

Більше половини загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 21,6% - м. Прилук.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції  становив 2074,6 грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки  (8316,1 грн.) та Чернігів   (4019,1 грн.), Корюківському (4626,3 грн.), Менському (2844,2 грн.) та Варвинському (1930,3 грн.) районах.

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 56,2% становили товари широкого та тривалого використання, 40,2% - сировинна продукція, 3,6% - продукція інвестиційного призначення.    
 
Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів)  надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 811,6 млн.грн., з них 37,3% від іноземного замовника.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини