Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 17:05:33

Усі підприємства лісової галузі Чернігівщини закінчили минулий рік з прибутком. ВІДЕО

15.02.2016   10:32Агенцiя

Всього його отримано близько 69-ти мільйонів гривень, що втричі більше, ніж у 2014-му році.

Успішно виконано всі заплановані лісогосподарські заходи, забезпечено зростання виробництва та реалізації продукції. Про це йшлося на підсумковому засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства. Говорили також про відновлення і збереження зелених насаджень, покращання фінансового стану держлісгоспів, а отже і соціального захисту працівників.

Підсумкова колегія обласного управління лісового та мисливського господарства розпочалася з привітання. Її учасники поздоровили з ювілеєм свого літописця – відомого на Чернігівщині фотожурналіста Миколу Тищенка. Після квіткової церемонії – відразу до справи. Володимир Полубень, начальник відділу економіки та фінансів: «Незважаючи на певні труднощі, виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Підвищилась продуктивність праці, покращився фінансовий стан підприємств».

На підтвердження сказаного – деякі цифри. Минулого року підприємствами управління відновлено лісів на площі майже три тисячі 127 гектарів, в тому числі захисних насаджень 209 гектарів. Для забезпечення обсягів створення лісових культур вирощено понад 22 мільйони стандартного садивного матеріалу, заготовлено насіння деревних і чагарникових порід близько 37 тонн. Проведено рубки формування та оздоровлення лісів на площі 12,6 тисячі гектарів, заготовлено 359 тисяч кубометрів деревини. Перероблено її майже 128 тисяч метрів кубічних. Загальний обсяг реалізації деревопродукції у круглому вигляді становив понад 880 тисяч кубометрів. При цьому поставки на внутрішній ринок збільшились, а на зовнішній навпаки зменшились. На ведення лісового господарства спрямовано близько 140 мільйонів гривень, причому 99 % — то власні кошти підприємств. На 58% зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників і становить майже 5 тисяч 560 гривень. Володимир Полубень: «Минулий рік характеризувався сухою, посушливою погодою. У зв’язку з цим зросла кількість пожеж: 94 проти 32 у 2014-му році, пошкоджено 80,9 га лісу».

Та позитиву все ж таки більше. На всіх підприємствах галузі збільшилась продуктивність праці, не було жодного нещасного випадку на виробництві і ДТП за участю водіїв лісогосподарств.

Підбито підсумки трудового змагання за 2015-ий рік. Перехідний кубок дістався колективу Добрянського держлісгоспу. Городнянський став другим, а Семенівський – третім.

 

Останні новини Чернігівщини

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.

Волонтерську спільноту Ніжина привітали з Міжнародним днем волонтера

Волонтерську спільноту Ніжина привітали з Міжнародним днем волонтера 11:32

4 грудня міський голова Олександр Кодола привітав ніжинських волонтерів та всіх, хто вносить часточку себе, своєї душі і праці у допомогу нашим бійцям, людям похилого віку, з обмеженими можливостями, хворим, всім, хто опинився в складному становищі і потребує допомоги.