Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:25:43

Усі підприємства лісової галузі Чернігівщини закінчили минулий рік з прибутком. ВІДЕО

15.02.2016   10:32Агенцiя

Всього його отримано близько 69-ти мільйонів гривень, що втричі більше, ніж у 2014-му році.

Успішно виконано всі заплановані лісогосподарські заходи, забезпечено зростання виробництва та реалізації продукції. Про це йшлося на підсумковому засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства. Говорили також про відновлення і збереження зелених насаджень, покращання фінансового стану держлісгоспів, а отже і соціального захисту працівників.

Підсумкова колегія обласного управління лісового та мисливського господарства розпочалася з привітання. Її учасники поздоровили з ювілеєм свого літописця – відомого на Чернігівщині фотожурналіста Миколу Тищенка. Після квіткової церемонії – відразу до справи. Володимир Полубень, начальник відділу економіки та фінансів: «Незважаючи на певні труднощі, виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Підвищилась продуктивність праці, покращився фінансовий стан підприємств».

На підтвердження сказаного – деякі цифри. Минулого року підприємствами управління відновлено лісів на площі майже три тисячі 127 гектарів, в тому числі захисних насаджень 209 гектарів. Для забезпечення обсягів створення лісових культур вирощено понад 22 мільйони стандартного садивного матеріалу, заготовлено насіння деревних і чагарникових порід близько 37 тонн. Проведено рубки формування та оздоровлення лісів на площі 12,6 тисячі гектарів, заготовлено 359 тисяч кубометрів деревини. Перероблено її майже 128 тисяч метрів кубічних. Загальний обсяг реалізації деревопродукції у круглому вигляді становив понад 880 тисяч кубометрів. При цьому поставки на внутрішній ринок збільшились, а на зовнішній навпаки зменшились. На ведення лісового господарства спрямовано близько 140 мільйонів гривень, причому 99 % — то власні кошти підприємств. На 58% зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників і становить майже 5 тисяч 560 гривень. Володимир Полубень: «Минулий рік характеризувався сухою, посушливою погодою. У зв’язку з цим зросла кількість пожеж: 94 проти 32 у 2014-му році, пошкоджено 80,9 га лісу».

Та позитиву все ж таки більше. На всіх підприємствах галузі збільшилась продуктивність праці, не було жодного нещасного випадку на виробництві і ДТП за участю водіїв лісогосподарств.

Підбито підсумки трудового змагання за 2015-ий рік. Перехідний кубок дістався колективу Добрянського держлісгоспу. Городнянський став другим, а Семенівський – третім.

 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.