Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:53:15

Аграрії у трійці основних платників податків Чернігівщини

09.02.2016   11:49Агенцiя

Незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні та виклики ринкових перетворень, агровиробники залишаються одними з найбільших платників податків у Чернігівській області.

Так, згідно даних Державної фіскальної служби України платники Чернігівщини у 2015 році сплатили до бюджетів всіх рівнів 4191,8 мільйонів гривень.

При цьому сільське господарство забезпечило 13% податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів або понад 542 мільйони, поступившись лише промисловості, яка дала 34,9 %та сфері державного управління, освіті та охороні здоров’я, від яких надійшло 17,3%.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини