Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у 2015 році. ДОВІДКА
Упродовж 2015 р. мешканцями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги (включаючи погашення боргів за минулі періоди) 1075 млн.грн., що становить 112% від нарахованих за рік сум.
Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт/год), у грудні 2015 р. становили 423 грн. (в Україні – 864 грн.).
На кінець грудня за спожите тепло та гаряче водопостачання населення області заборгувало надавачам послуг 63 млн.грн., за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 17 млн.грн., за централізоване водопостачання та водовідведення – 8 млн.грн., за вивезення побутових відходів – 2 млн.грн.
За централізоване опалення та гаряче водопостачання мали борги 3 місяці й більше 43% користувачів, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 13%, за вивезення побутових відходів – 11%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 9%, за газопостачання – 6%.
Крім того, за електроенергію заборгували 2% споживачів, а сума боргу становила 24 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.