Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 08:27:51

Про відключення енергії у Бобровицькому районі

03.02.2016   11:36

У лютому "Чернігівобленерго" планує проводити планові відключення електроенергії у населених пунктах Бобровицького району.

За інформацією ПАТ "Чернігівобленерго" в основному заплановані "години без світла" у робочі дні та години. Переважно з 9 до 17.

Зупинятимуть подачу електроенергії наступні райони електричних мереж: Чернігівські міські електричні мережі, Бахмацький РЕМ, Бобровицький РЕМ, Борзнянський РЕМ, Городнянський РЕМ, Ічнянський РЕМ, Козелецький РЕМ, Коропський РЕМ, Корюківський РЕМ, Куликівський РЕМ, Менський РЕМ, Ніжинський РЕМ, Носівський РЕМ, Н.-Сіверський РЕМ, Прилуцький РЕМ, Ріпкинський РЕМ, Семенівський РЕМ, Сосницький РЕМ, Срібнянський РЕМ, Талалаївський РЕМ, Чернігівський РЕМ, Щорський РЕМ.

 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини