Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області за 2015 рік. ДОВІДКА
За даними державних статистичних спостережень станом на 1 січня 2016 р. роздрібну торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 161 автозаправну станцію (АЗС) та 8 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
Продаж світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів у роздрібному товарообороті підприємств області складає майже п’яту частину.
За 2015р. населенню для особистого споживання було реалізовано світлих нафтопродуктів і газу для автомобілів на 1537 млн.грн., що в порівнянних цінах на 21% менше, ніж у 2014р. Більше половини (58%) їх вартості становив продаж бензину моторного, 23% – палива дизельного.
На продаж пропану і бутану скрапленого та газу природного скрапленого або в газоподібному стані (метану) припадало, відповідно, 16% та 3%.
Протягом року на чверть зменшилася реалізація бензину моторного, на 29% – палива дизельного, на 20% – газу природного скрапленого або в газоподібному стані (метану). Водночас збільшилися на 17% обсяги реалізації пропану і бутану скрапленого.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.