Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 13:23:05

Більш ніж 2,8 млрд. грн. платежів надійшло від чернігівських платників за 2015 рік

05.01.2016   15:37

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області за 2015 рік бюджети усіх рівнів отримали від чернігівських платників податків 2805,6 млн грн, що на 456,6 млн грн перевищує рівень надходжень 2014 року.

Начальник управління Марія Милейко відзначила, що  у розрізі податків надходження до державного бюджету склали понад 693 млн грн, що на 239,4 млн грн. більше надходжень 2014 року. У розрізі податків надходження становлять: по податку на додану вартість – 362 млн грн, по податку на прибуток – 64,8 млн грн, рентній платі - понад 8 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 164,1 млн гривень.

Чернігівські платники податків розуміють, що укріплення державних кордонів, збереження цілісності держави та зміцнення національної безпеки є першочерговими завданнями для країни. Для зміцнення обороноздатності держави, на матеріально - технічне забезпечення та технічне оснащення української армії платниками міста сплачено 61,2 млн грн військового збору.    

Місцевий бюджет збагатився за 2015 рік  на  суму 690,7 млн грн, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – понад 392 млн грн, податку на майно – майже 106 млн грн, єдиного податку - 83,7 млн грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – майже 72 млн грн, екологічного податку – понад 10,5 млн гривень.

Крім того, за минулий рік чернігівці сплатили до казни понад 1,4 млрд грн єдиного соціального внеску. При цьому темп росту у порівнянні з 2014 роком склав 10,7 відс., а надходження збільшилися на 137,8 млн гривень. Марія Милейко відмітила, що такі вагомі показники у сплаті єдиного внеску надали можливість державі забезпечити своєчасні виплати необхідних соціальних гарантій громадянам.

Показники роботи ДПІ у м. Чернігові - це не просто статистика. Адже  завдяки своєчасній і у повному обсязі сплаті платниками податків до бюджету забезпечується у першу чергу добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, вчених та військових – всіх, перед ким держава має зобов’язання.

Останні новини Чернігівщини

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 12:07

2 березня міський голова Ніжина Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини