Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 09:29:37

Більш ніж 2,8 млрд. грн. платежів надійшло від чернігівських платників за 2015 рік

05.01.2016   15:37

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області за 2015 рік бюджети усіх рівнів отримали від чернігівських платників податків 2805,6 млн грн, що на 456,6 млн грн перевищує рівень надходжень 2014 року.

Начальник управління Марія Милейко відзначила, що  у розрізі податків надходження до державного бюджету склали понад 693 млн грн, що на 239,4 млн грн. більше надходжень 2014 року. У розрізі податків надходження становлять: по податку на додану вартість – 362 млн грн, по податку на прибуток – 64,8 млн грн, рентній платі - понад 8 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 164,1 млн гривень.

Чернігівські платники податків розуміють, що укріплення державних кордонів, збереження цілісності держави та зміцнення національної безпеки є першочерговими завданнями для країни. Для зміцнення обороноздатності держави, на матеріально - технічне забезпечення та технічне оснащення української армії платниками міста сплачено 61,2 млн грн військового збору.    

Місцевий бюджет збагатився за 2015 рік  на  суму 690,7 млн грн, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – понад 392 млн грн, податку на майно – майже 106 млн грн, єдиного податку - 83,7 млн грн, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – майже 72 млн грн, екологічного податку – понад 10,5 млн гривень.

Крім того, за минулий рік чернігівці сплатили до казни понад 1,4 млрд грн єдиного соціального внеску. При цьому темп росту у порівнянні з 2014 роком склав 10,7 відс., а надходження збільшилися на 137,8 млн гривень. Марія Милейко відмітила, що такі вагомі показники у сплаті єдиного внеску надали можливість державі забезпечити своєчасні виплати необхідних соціальних гарантій громадянам.

Показники роботи ДПІ у м. Чернігові - це не просто статистика. Адже  завдяки своєчасній і у повному обсязі сплаті платниками податків до бюджету забезпечується у першу чергу добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, вчених та військових – всіх, перед ким держава має зобов’язання.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини