Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 01:12:00

Промисловий комплекс Чернігівщини кількома цифрами

22.12.2015   12:39Агенцiя

У листопаді поточного року індекс промислового виробництва порівняно з попереднім місяцем становив 106,6%, а за підсумками січня-листопада зріс на відсотковий пункт. Разом з тим, майже досягнуто обсягів виробництва листопада минулого року.

До кінця року очікується, що індекс промислового виробництва становитиме 90,8%.

Значний вплив на загальний результат мала добувна промисловість, де через зменшення видобутку вуглеводнів обсяги виробництва скоротились на 17,9%.

У переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 7,2%, значний приріст спостерігався у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності відбувся спад через зменшення випуску шпалер у зв’язку з обмеженістю експорту до Російської Федерації.

Втім, у порівнянні з початком року відбулося пожвавлення в машинобудуванні. Порівняно з жовтнем 2015 року обсяги зросли на 71,2%, а порівняно з листопадом минулого року – на 61,8%.

Загалом індекс промислової продукції в машинобудуванні зріс за останні вісім місяців майже на 30%. Відбулось нарощування обсягів на підприємствах з виробництва електричного устаткування (+4,8%), автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів (+32,4%), машин і устаткування (+7,2%).

Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+1,4%). Цьому сприяло збільшення обсягів на підприємствах з виробництва олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної та крохмальної промисловості, перероблення та консервування фруктів та овочів, молочних продуктів, м’яса та м’ясних продуктів, тютюнових виробів.

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.