Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 23:29:08

Промисловий комплекс Чернігівщини кількома цифрами

22.12.2015   12:39Агенцiя

У листопаді поточного року індекс промислового виробництва порівняно з попереднім місяцем становив 106,6%, а за підсумками січня-листопада зріс на відсотковий пункт. Разом з тим, майже досягнуто обсягів виробництва листопада минулого року.

До кінця року очікується, що індекс промислового виробництва становитиме 90,8%.

Значний вплив на загальний результат мала добувна промисловість, де через зменшення видобутку вуглеводнів обсяги виробництва скоротились на 17,9%.

У переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 7,2%, значний приріст спостерігався у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності відбувся спад через зменшення випуску шпалер у зв’язку з обмеженістю експорту до Російської Федерації.

Втім, у порівнянні з початком року відбулося пожвавлення в машинобудуванні. Порівняно з жовтнем 2015 року обсяги зросли на 71,2%, а порівняно з листопадом минулого року – на 61,8%.

Загалом індекс промислової продукції в машинобудуванні зріс за останні вісім місяців майже на 30%. Відбулось нарощування обсягів на підприємствах з виробництва електричного устаткування (+4,8%), автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів (+32,4%), машин і устаткування (+7,2%).

Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+1,4%). Цьому сприяло збільшення обсягів на підприємствах з виробництва олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної та крохмальної промисловості, перероблення та консервування фруктів та овочів, молочних продуктів, м’яса та м’ясних продуктів, тютюнових виробів.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.