Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 13:01:46

Обговорено виконання обласної програми шляхового будівництва у 2011 році та перспективи розвитку на 2012 рік

21.10.2011   14:36

Виконання обласної програми шляхового будівництва у 2011 році та перспективи розвитку на 2012 рік розглянули на нараді 20 жовтня, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Відкриваючи нараду, він відмітив, що Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України, через яку проходить 7,7 тис. км доріг загального користування, у тому числі 10 доріг державного значення. У зв’язку із значним підвищенням рівня навантаження та збільшенням інтенсивності руху, прискореними темпами відбувається руйнування дорожнього покриття. Щорічно на мережі доріг Чернігівської області необхідно здійснювати їх ремонт протяжністю 2320 км, з обсягами фінансування у сумі 4,5 млрд гривень. Але на зазначені цілі Службі автомобільних доріг у Чернігівській області виділяється лише 150-200 млн гривень.

Як зазначалося на нараді, у поточному році проведено поточний ремонт дороги Чернігів–Пакуль–КПП “Славутич”–Чорнобиль, завершено капітальний ремонт мосту через р.Удай на автодорозі Прилуки–Варва-Срібне-Обухове, побудували нову дорогу місцевого значення Каціри-Осіч протяжністю 5,2 км. Проте, Службою автомобільних доріг у області на сьогодні ще не виконані зобов’язання перед жителями сіл Чернігівського району по відновленню доріг, якими в період ремонту дороги на Славутич рухався транзитний транспорт.

У цьому році збільшились обсяги фінансування будівництва, реконструкції та ремонту комунальної власності. З державного бюджету на ці цілі області виділено 33,7 млн грн, але освоєння коштів відбувається вкрай повільно. Актуальним є питання приведення до належного стану доріг до госпітальних округів та опорних шкіл, по яких щоденно рухається спеціальний транспорт.

Під час наради Станіслав Прокопенко звернув увагу керівників дорожніх організацій на те, щоб до проведення ремонтних робіт залучалися підрядні організації області. Він також наголосив на необхідності прискорення процесу освоєння коштів, розробки проектно-кошторисної документації, підготовки дорожнього комплексу до осінньо-зимового періоду.

Учасники наради обговорили перспективи розвитку шляхового будівництва на 2012 рік. Зокрема, відмічалося, що проектом Державного бюджету на 2012 рік передбачені обсяги субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в обсязі 43,1 млн грн, в тому числі обласному бюджету – 13,6 млн грн, бюджетам нижчого рівня – 29,5 млн гривень.

За результатами наради готується відповідне доручення.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини