Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 15:59:25

Збільшилося інвестування в АПК області

03.12.2015   08:51Агенцiя

Рівень інвестиційної привабливості є одним з найважливіших показників розвитку сільського господарства та економіки в цілому.

Можна констатувати, що загальна сума капітальних інвестицій в АПК Чернігівської області за січень-вересень 2015 року збільшилася на 36% і склала 755,8 млн гривень.

Крім того, в галузь сільського, лісового та рибного господарстваобласті, а також у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів залучено58,6 млндол СШАпрямих іноземних інвестицій.

Наразі в регіоні реалізується 29 інвестиційних проектів на загальну суму 635,8 млн гривень.

В галузі тваринництва проводиться будівництво 8-ми та реконструкція 7-миоб’єктів загальною вартістю 247,1 млн гривень.
В галузі рослинництва проводиться будівництво 8-ми і реконструкція 3-х об’єктів загальною вартістю 257,6 млн гривень.

В галузі харчової промисловості проводиться будівництво 2-х та реконструкція 1-го об’єкта загальною вартістю 131,1 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини