Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:24:31

До весняно-польових робіт служба зайнятості готує трактористів-машиністів

20.03.2012   12:19Агенцiя

Зима закінчилась, незабаром розпочнуться весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні. Чернігівська обласна служба зайнятості завжди тримає руку на пульсі подій, організовуючи для безробітних громадян курси цільового призначення під конкретне замовлення роботодавців.

Зважаючи на те, що з початком польових робіт професія тракториста-машиніста у сільській місцевості є найактуальнішою, спеціалісти центрів зайнятості пропонують безробітним підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва для роботи на новій техніці.

Чотири групи безробітних з Коропського, Куликівського, Ічнянського та Варвинського районів цього року вже оновили та поповнили свої знання. У березні за парти сядуть нові групи. За сприяння служби зайнятості кваліфікацію підвищуватимуть безробітні з Куликівщини, Бобровиччини та Коропщини. Загалом 90 осіб.

На таких курсах шукачі роботи ознайомлюються з новітніми технологіями в сільськогосподарському виробництві, вивчають нову техніку та особливості керування нею, управління, експлуатації та обслуговування її, основи охорони праці. Навчальний план складається з таких дисциплін: трактори, сільськогосподарські машини, комбайни, охорона праці.

- Ці курси є вкрай потрібними, оскільки з появою високотехнологічного обладнання та нових технологій виробництва відповідно змінюються і вимоги до професійних знань і вмінь шукачів роботи, - говорить начальник відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергій Заровний. - Нині, щоб працювати у сільському господарстві, одного вміння керувати трактором, виготовленим ще за радянських часів, замало. Насамперед потрібно вміти управляти новітньою технікою. Наприклад, комбайнами "Джон Дір", "Фортріт", картоплесаджалками "Хасія", "Гримме DL 1500", розкидувачем мінеральних добрив "RAUCH", сівалками "Maxima", "Horsch", "MAXIDRILI" тощо. Курси з підвищення кваліфікації, які організовує служба зайнятості, допомагають селянам працевлаштуватись і завжди бути конкурентоспроможними на ринку праці, а роботодавцям - отримати працівників, які відповідають їх вимогам.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини