В Чернігові постане перед судом командир, який півроку примушував 16 військовослужбовців працювати ночами частини вантажниками
Військова прокуратура Чернігівського гарнізону завершила розслідування кримінальної справи відносно командира військової частини полку зв’язку Сухопутних військ Збройних Сил України полковника Ч. Його звинувачено у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.423 Кримінального кодексу України (незаконне використання військовою службовою особою підлеглого для особистих послуг чи послуг іншим особам).
Досудовим слідством встановлено, що за наказом командира 16 військовослужбовців контрактної служби з травня до жовтень 2011 р. з понеділка по п’ятницю вночі виконували вантажні роботи на об’єктах приватного підприємства.
Вдень ці військовослужбовці з відома командування частини безпосередньо на службі були відсутні, до несення нарядів не залучались. За виконані ними роботи в серпні 2011 року полковник Ч. отримав продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої на загальну суму 20 тис. грн., які він використав на святкування 70-тої річниці військової частини.
Кримінальну справу направлено для розгляді по суті до Деснянського райсуду Чернігова, повідомив прес-центрі військової прокуратури Центрального регіону України.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.