Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 05:59:17

Директор міні-базару заробить 2,2 мільйони на вуличному смітті в Ніжіні

19.03.2012   17:06Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинського міськвиконкому Чернігівської області 12 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Агрогарант -В” на прибирання та вивіз сміття з вулиць та кладовищ міста протягом 2012 року. Вартість угоди склала 2,20 млн грн.

Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

В тендері брали участь п’ять компаній. Однак три пропозиції було відхилено через формальні обставини.

Комунальне підприємство “АТП-2528” Чернігівської міської ради надало довідку про те, що не є банкрутом, за підписом власного начальника, що в Ніжинській мерії визнали порушенням конкурсної документації.

Ніжинський підприємець Безпалого не надав копій виконання аналогічних договорів. ДКП “Комунальний ринок” (м.Ніжин пл. Леніна 1) надав довідки про наявність спецтехніки і кваліфікованих працівників у довільній формі, а не так як того вимагала конкурсна документація.

Засновниками ТОВ “Агрогарант -В” є Віктор Лищенко та Руслан Савченко, відомий як директор ніжинського міні-ринку “Московський”.

Розцінки ТОВ “Агрогарант -В” на прибирання Ніжина (без врахування ПДВ 20%)
– збирання, підбирання, часткове підмітання побутових відходів та міського сміття, проїжджої частини центральних вул., площ, тротуарів та прилеглої до доріг та трот. зеленої зони – 0,021 грн. за кв. м. прибирання одного робітника в день
– збирання, підбирання побутових відходів і міського сміття на додаткових територіях –0,016 грн. за кв. м. прибирання одного робітника в день
– транспортування вуличного сміття та змету з погрузкою вручну – транспортування протягом дня – 538,8 грн.; погрузка вручну 89,6 грн. за тону.
– вивіз сміття з механізованою погрузкою:- автомобілем ЗІЛ- 130 самос. – 73, 47 грн. за т
ГАЗ – 53 самос – 72,53 грн. за т, погрузчик ТО-25 – 21, 84 грн. за т, трактор ЮМЗ – 6 – 45,63 грн. за т; КРАЗ самоскид – 60,08 грн.за т, Середня вартість вивозу з механ. погруз кою 84,77 грн. за т
– надання послуг по утриманню санітарного стану міста санітарно – екологічним підрозділом – 8,70 грн. одна л/год.
– надання послу по утриманню санітарного стану кладовищ міста – 9,94 грн. одна л./год
– збирання, підбирання та транспортування побутових відходів і міського сміття у вихідні та святкові дні – 974,06 грн. один відпрацьований день.
– літнє механізоване прибирання при роботі щіткою:
Спецмашина ПМ130 – 5,94 грн.за 1 км,
Спецмашина АКПМ -3 – 5,84 грн.за 1 км.
Середня вартість при роботі щіткою -5.89грн.за 1 км
при поливі вулиць міста:
Спецмашина ПМ-130 -6,54 за 1км
Спецмашина АКПМ-3 -6, 36 грн.за 1 км
Середня вартість при поливі вулиць -6.45грн.за 1 км
– згрібання лисття – 0,43 грн за 1 кв.м

nashigroshi.org

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.