Згущенка для діабетиків виробляється на Чернігівщині
Молоко незбиране згущене з фруктозою 8,5% та Молоко незбиране варене згущене з фруктозою 8,5% почав випускати Ічнянський молочно-консервний комбінат. Ці продукти одержали на дегустації оцінки 10 і 9 відповідно за 10-бальною системою.
Про це повідомила секретар обласної дегустаційної комісії при державному підприємстві “Чернігівстандартметрологія” Оксана Козинець.
За її словами, виробники представили два діабетичні продукти, як перше в Україні згущене молоко з фруктозою.
Загалом комісія перевірила 10 видів виробів підприємства на відповідність вимогам діючих нормативних документів за органолептичними показниками. Вони одержали оцінки від 7,5 до 10 балів.
Як повідомлялося, обласна дегустаційна комісія працює відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації. Засідання проходять раз на тиждень. До складу комісії входять представники органів санітарно-епідеміологічного ветеринарного нагляду, обласної інспекції у справах захисту прав споживачів, фахівці харчової галузі, спеціалісти ДП “Чернігівстандартметрологія”.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.