Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:13:52

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-лютому 2012 року. ДОВІДКА

19.03.2012   09:26

У січні-лютому 2012 р. випуск промислової продукції збільшився на 0,3% проти аналогічного періоду минулого року.

У добувній промисловості приріст виробництва становив 7,6%, у переробній - на 0,6%. Суттєво (на 16,4%) зросли обсяги продукції у виробництві готових металевих виробів, на 7,3% - у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів.

У целюлозно-паперовому виробництві випуск продукції становив 95,7%, у машинобудуванні - 93,4%, у хімічній промисловості - 88%, у легкій промисловості - 81,9% до рівня відповідного періоду минулого року.
          
Упродовж січня-лютого 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, зросло виробництво апаратури електродіагностичної, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, видобуто нафти, вироблено тканин, взуття, шпалер, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон, пластмас у первинних формах.
          
Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво крохмалю, на третину - молока й вершків згущених та кондитерських виробів із цукру, на 13,7% - сиру свіжого та кисломолочного, на 12,3%  - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, на 6,1% - нерафінованої олії. Менше вироблено обробленого рідкого молока, вершкового масла, жирних сирів кисломолочних продуктів, борошна, круп, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".