Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 06:47:30

Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-лютому 2012 року. ДОВІДКА

19.03.2012   09:26

У січні-лютому 2012 р. випуск промислової продукції збільшився на 0,3% проти аналогічного періоду минулого року.

У добувній промисловості приріст виробництва становив 7,6%, у переробній - на 0,6%. Суттєво (на 16,4%) зросли обсяги продукції у виробництві готових металевих виробів, на 7,3% - у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів.

У целюлозно-паперовому виробництві випуск продукції становив 95,7%, у машинобудуванні - 93,4%, у хімічній промисловості - 88%, у легкій промисловості - 81,9% до рівня відповідного періоду минулого року.
          
Упродовж січня-лютого 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, зросло виробництво апаратури електродіагностичної, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, видобуто нафти, вироблено тканин, взуття, шпалер, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон, пластмас у первинних формах.
          
Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво крохмалю, на третину - молока й вершків згущених та кондитерських виробів із цукру, на 13,7% - сиру свіжого та кисломолочного, на 12,3%  - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини, на 6,1% - нерафінованої олії. Менше вироблено обробленого рідкого молока, вершкового масла, жирних сирів кисломолочних продуктів, борошна, круп, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.