Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:10:41

За два місяці до Держбюджету податкові міліціонери Чернігівщини мобілізували більше 18,5 млн. грн.

19.03.2012   08:05Агенцiя

Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнецов.

Він зазначив, що фахівці податкової міліції викрили 19 злочинів у сфері оподаткування, попередили 3 спроби незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 453 тис. грн., викрили 6 злочинів відносно осіб, які займались незаконним виготовленням, зберіганням, та збутом підакцизних товарів, із незаконного обігу вилучили товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 2,5 млн. грн.

Також з початку року працівники податкової міліції області провели 4 перевірки щодо відпрацювання грального бізнесу, за результатами яких встановлені факти незаконного проведення азартних ігор.

У результаті вилучено 76 одиниць грального обладнання на загальну суму 975 тис. грн., порушено 2 кримінальні справи за ст. 203 Кримінального кодексу України.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськість ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".