Система державних електронних торгів ProZorro вже працює: до відома постачальників товарів і послуг
В Україні триває процес поступової гармонізації системи державних закупівель зі стандартами Європейського Союзу.
Так, найближчим часом державою планується запровадження обов’язковості проведення електронних закупівель: з 1 січня 2016 року – центральними органами влади, з 1 січня 2017 року – всіма іншими замовниками.
Та вже зараз електронні закупівлі товарів поступово запроваджуються в практику діяльності розпорядників бюджетних коштів.
До пілотного проекту щодо електронних закупівель, ініційованого Кабміном, з вересня долучилася і Чернігівщина.
Всі структурні підрозділи облдержадміністрації – головні розпорядники бюджетних коштів – вже зареєстровані на електронних торгових майданчиках. 18 розпорядників коштів, підпорядкованих ОДА, розпочали 26 електронних закупівель товарів. 4 процедури вже успішно завершено. 11 розпорядників бюджетних коштів, розташованих на території області, але не підпорядкованих ОДА, також розпочали 106 електронних процедур, з яких успішно проведено вже 23.
Електронні закупівлі здійснюються через систему електронних торгів ProZorro (www.prozorro.org).
До системи приєднані шість електронних торгівельних майданчиків, через які здійснюються електронні закупівлі:
- www.dz.prom.ua
- www.smarttender.biz
- www.e-tender.biz
- www.dzo.com.ua
- www.public-bid.com.ua
- www.newtend.com/gos-zakupki.
По своїй суті всі майданчики тотожні, різняться тільки зовнішнім виглядом. Інформація замовника про закупівлю, яка розміщена на одному з них, автоматично дублюється на інших. Отже, замовник має право обрати будь-який з електронних торгівельних майданчиків на власний розсуд. Реєструватися на декількох майданчиках чи всіх одразу немає жодної потреби. Для замовників реєстрація в системі електронних торгів ProZorro, а також участь в електронних закупівлях безкоштовна.
До уваги постачальників товарів і послуг! Для вас реєстрація в системі ProZorro також безкоштовна. Щодо участі в електронних закупівлях: якщо вартість предмета закупівлі становить менше 35 тисяч гривень – ваша участь у закупівлях безкоштовна. Якщо ж більше 35 тисяч гривень – за кожну участь треба сплачувати 175 гривень.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.