Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 01:52:47

Об’єкти незавершеного будівництва області потребують охорони та утримання

30.10.2015   13:24

Питання забезпечення збереження об’єктів незавершеного будівництва високого ступеню готовності та подальшої їх добудови на Чернігівщині є пріоритетним для Управління капітального будівництва ОДА.

Саме з цього приводу керівництвом Управління 28 жовтня проведено виїзну робочу нараду в Носівському районі.

В заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна, її заступник Сергій Нітченко, голова Носівської РДА О. Коршок та її перший заступник М. Бузина, голова Носівської районної ради А. Красносільський та начальник відділу освіти Носівської РДА Н. Баришовець.

Насамперед комісією здійснено обстеження об’єкту незавершеного будівництва  «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка», який уже залишився без охорони, що може призвести до подальшого розкрадання державного майна. Обстеження об’єкту проводилося за відсутності підрядної організації ТОВ «БК «Укрбудмонтаж», який не прибув на об’єкт, хоча був повідомлений у встановленому порядку.

За результатами комісійного огляду складено акт обстеження об’єкту та були прийняті відповідні рішення щодо забезпечення охорони об’єкту незавершеного будівництва. 

Турбуючись про подальшу добудову довгобуду, Управління планує проект «Будівництво школи № 5 на 520 місць по вул.Вокзальна,115, м.Носівка» включити до Переліку об’єктів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Слід зазначити, що Управлінням капітального будівництва ОДА наразі також ведеться робота з підготовки проекту обласної програми «Охорона та утримання об’єктів незавершеного будівництва високого ступеня готовності». Адже це питання дуже актуальне. Підрядні організації області постійно звертаються до Управління щодо вирішення питання охорони об’єктів незавершеного будівництва. Але фінансування даної програми, на жаль, не передбачено бюджетними програмами, тому процес розробки даної Програми гальмується. Вирішення даного питання неможливе на рівні Управління капітального будівництва ОДА.

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини