Будівельна галузь: що сьогодні будується в області
Про те, як розвивається будівельна галузь та що наразі будується в області, говорили 26 жовтня, на брифінгу в обласній державній адміністрації.

За інформацією начальника Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Людмили Шкуріної, структурним підрозділом, який вона очолює, у цьому році вже підписано 15 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.
Також здійснено технічний нагляд за будівництвом та капітальним ремонтом автомобільних доріг, проїзних частин та покриття населених пунктів у Бахмачі, Сосниці, Коропському, Козелецькому та Ріпкинському районах.
Людмила Шкуріна також зазначила, що у цьому році на реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку передбачено 98 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку, у тому числі 42 мільйони гривень – по об’єктах, де Управління є замовником будівництва та розпорядником коштів. Тож наразі структурним підрозділом ОДА укладено договори підряду на виконання будівельних робіт. По 10 об’єктах проведено процедури конкурсних торгів.
Передбачено також фінансування на суму 7,6 мільйона гривень Обласним фондом охорони навколишнього природного середовища.
Вже в цьому році здано в експлуатацію 2 об’єкти, профінансовані цим фондом. А це, зокрема, довгоочікуване завершення реконструкції каналізаційної насосної станції № 1 у Козельці, що дало змогу підключити житлові будинки до самопливного колектору. Розпочато також роботи з будівництва інженерних мереж водовідведення від житлових будинків у Бахмачі.
За кошти обласного бюджету на суму понад 700 тисяч гривень завершено реконструкцію приміщень школи під дитячий садок у селі Замістя Прилуцького району.
На 38 об’єктах області Управління ОДА наразі здійснює технічний нагляд за веденням будівництва.
Крім того, заключено ще 15 договорів на виконання будівельних робіт на об'єктах області. А це у найближчій перспективі – реконструкція і системи водопостачання та водовідведення інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, і будівлі шкіл в селах Комарівка та Високе Борзнянського району, і котельні на твердому паливі школи в Борзні; водозабору підземних вод у Куликівці, будівлі дитячого садка в Бахмачі та інших важливих об’єктів інфраструктури.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.