Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:05:33

Харчова промисловість Чернігівщини. ДОВІДКА

17.10.2015   08:29Агенцiя

До Дня працівників харчової промисловості.

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 7% від загального обсягу виробництва в Україні макаронних виробів, 6% жирних сирів, 3% вершкового масла та круп, 1% борошна та цукру-піску.

У січні–серпні 2015 р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало 9 тис. осіб штатних працівників, або майже четверта частина (24%) працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) на суму 6 млрд.грн.

З початку року підприємствами галузі вироблено 858 тис. дал. натуральних мінеральних газованих вод, 412 тис. дал. безалкогольних напоїв, 21 тис.т. борошна, 20 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 11 тис.т нерафінованої соняшникової олії, 8 тис.т круп, по 6 тис.т жирних сирів, рідкого обробленого молока та молока і вершків сухих, 3 тис.т вершкового масла, більше 1 тис.т м’яса великої рогатої худоби та м’яса свиней, майже 1 тис.т ковбасних виробів.

За січень–червень 2015 р. підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 275 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 64% капітальних інвестицій промисловості.

Станом на 1 липня 2015 р. на підприємствах зосереджено 50 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Інвестиції надійшли з 15 країн світу, найбільше Німеччини, Польщі, Вірґінських (Брит.) та Багамських островів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ