Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 12:44:28

Харчова промисловість Чернігівщини. ДОВІДКА

17.10.2015   08:29Агенцiя

До Дня працівників харчової промисловості.

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 7% від загального обсягу виробництва в Україні макаронних виробів, 6% жирних сирів, 3% вершкового масла та круп, 1% борошна та цукру-піску.

У січні–серпні 2015 р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало 9 тис. осіб штатних працівників, або майже четверта частина (24%) працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) на суму 6 млрд.грн.

З початку року підприємствами галузі вироблено 858 тис. дал. натуральних мінеральних газованих вод, 412 тис. дал. безалкогольних напоїв, 21 тис.т. борошна, 20 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 11 тис.т нерафінованої соняшникової олії, 8 тис.т круп, по 6 тис.т жирних сирів, рідкого обробленого молока та молока і вершків сухих, 3 тис.т вершкового масла, більше 1 тис.т м’яса великої рогатої худоби та м’яса свиней, майже 1 тис.т ковбасних виробів.

За січень–червень 2015 р. підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 275 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 64% капітальних інвестицій промисловості.

Станом на 1 липня 2015 р. на підприємствах зосереджено 50 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

Інвестиції надійшли з 15 країн світу, найбільше Німеччини, Польщі, Вірґінських (Брит.) та Багамських островів.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини