Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 21:20:18

На 46 відсотків зросли надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Чернігівщини

15.03.2012   11:35Агенцiя

Протягом січня-лютого від суб'єктів господарювання - фізичних та юридичних осіб області, що працюють на спрощеній системі оподаткування, надійшло 9,5 млн. грн. єдиного податку, що на 3 млн. грн. більше, ніж торік.

Юридичними особами області було сплачено 2,6 млн. грн. єдиного податку. Більшість підприємств-спрощенців працює у галузях промисловості, торгівлі та громадського харчування, надають послуги з продажу нерухомості, здавання в найм житла. 

Фізичними особами області за два місяці поточного року було сплачено єдиного податку майже 7 млн. грн., що в 1,7 раза, або на 2,8 млн.грн. більше, ніж торік.

Переважна більшість з них працює у сфері оптової та роздрібної торгівлі, надає послуги з автоперевезень та інші побутові послуги.

Варто зазначити, що за підсумками перереєстрації з початку року спрощену модель оподаткування на Чернігівщині обрали близько 28 тисяч суб'єктів господарювання - фізичних та юридичних осіб .


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськість ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини