Вісім центрів зайнятості області вже працюють за ЄТНАСП
На Чернігівщині продовжується активна робота щодо впровадження у діяльність центрів зайнятості області Єдиної технології надання соціальних послуг.
Станом на 12 березня 2012 року на роботу за новою технологією перейшли вісім центрів зайнятості Чернігівщини (Городнянський, Коропський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський районні та Ніжинський міськрайонний центр зайнятості). В інших центрах тривають організаційні та підготовчі заходи до роботи за ЄТНаСП. Повний перехід центрів зайнятості на роботу за новими стандартами має відбутися до кінця І півріччя поточного року.
Єдина технологія надання соціальних послуг центрами зайнятості України (ЄТНаСП) передбачає новації як в обслуговуванні шукачів роботи та роботодавців, так і в появі нових просторових секторів у приміщеннях центрів зайнятості. Згідно з ЄТНаСП кожен спеціаліст з працевлаштування є особистим консультантом для конкретних безробітних, а спеціаліст по роботі з роботодавцями - особистим консультантом певних підприємств і організацій. Також передбачені нові підходи до системи організації професійного навчання безробітних, обслуговування соціально-незахищених категорій громадян та осіб з інвалідністю. Впровадження ЄТНаСП у роботу центрів зайнятості області дасть можливість підвищити рівень працевлаштування незайнятих громадян, скоротити термін пошуку ними роботи, забезпечить якість та ефективність укомплектування роботодавців кадрами.
Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.