Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 05:38:58

Вісім центрів зайнятості області вже працюють за ЄТНАСП

15.03.2012   11:26Агенцiя

На Чернігівщині продовжується активна робота щодо впровадження у діяльність центрів зайнятості області Єдиної технології надання соціальних послуг.

Станом на 12 березня 2012 року на роботу за новою технологією перейшли вісім центрів зайнятості Чернігівщини (Городнянський, Коропський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський районні та Ніжинський міськрайонний центр зайнятості). В інших центрах тривають організаційні та підготовчі заходи до роботи за ЄТНаСП. Повний перехід центрів зайнятості на роботу за новими стандартами має відбутися до кінця І півріччя поточного року.

Єдина технологія надання соціальних послуг центрами зайнятості України (ЄТНаСП) передбачає новації як в обслуговуванні шукачів роботи та роботодавців, так і в появі нових просторових секторів у приміщеннях центрів зайнятості. Згідно з ЄТНаСП кожен спеціаліст з працевлаштування є особистим консультантом для конкретних безробітних, а спеціаліст по роботі з роботодавцями - особистим консультантом певних підприємств і організацій. Також передбачені нові підходи до системи організації професійного навчання безробітних, обслуговування соціально-незахищених категорій громадян та осіб з інвалідністю. Впровадження ЄТНаСП у роботу центрів зайнятості області дасть можливість підвищити рівень працевлаштування незайнятих громадян, скоротити термін пошуку ними роботи, забезпечить якість та ефективність укомплектування роботодавців кадрами.

Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини