Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 05:09:59

Вісім центрів зайнятості області вже працюють за ЄТНАСП

15.03.2012   11:26Агенцiя

На Чернігівщині продовжується активна робота щодо впровадження у діяльність центрів зайнятості області Єдиної технології надання соціальних послуг.

Станом на 12 березня 2012 року на роботу за новою технологією перейшли вісім центрів зайнятості Чернігівщини (Городнянський, Коропський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський районні та Ніжинський міськрайонний центр зайнятості). В інших центрах тривають організаційні та підготовчі заходи до роботи за ЄТНаСП. Повний перехід центрів зайнятості на роботу за новими стандартами має відбутися до кінця І півріччя поточного року.

Єдина технологія надання соціальних послуг центрами зайнятості України (ЄТНаСП) передбачає новації як в обслуговуванні шукачів роботи та роботодавців, так і в появі нових просторових секторів у приміщеннях центрів зайнятості. Згідно з ЄТНаСП кожен спеціаліст з працевлаштування є особистим консультантом для конкретних безробітних, а спеціаліст по роботі з роботодавцями - особистим консультантом певних підприємств і організацій. Також передбачені нові підходи до системи організації професійного навчання безробітних, обслуговування соціально-незахищених категорій громадян та осіб з інвалідністю. Впровадження ЄТНаСП у роботу центрів зайнятості області дасть можливість підвищити рівень працевлаштування незайнятих громадян, скоротити термін пошуку ними роботи, забезпечить якість та ефективність укомплектування роботодавців кадрами.

Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.