Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 03:41:24

Вісім центрів зайнятості області вже працюють за ЄТНАСП

15.03.2012   11:26Агенцiя

На Чернігівщині продовжується активна робота щодо впровадження у діяльність центрів зайнятості області Єдиної технології надання соціальних послуг.

Станом на 12 березня 2012 року на роботу за новою технологією перейшли вісім центрів зайнятості Чернігівщини (Городнянський, Коропський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський районні та Ніжинський міськрайонний центр зайнятості). В інших центрах тривають організаційні та підготовчі заходи до роботи за ЄТНаСП. Повний перехід центрів зайнятості на роботу за новими стандартами має відбутися до кінця І півріччя поточного року.

Єдина технологія надання соціальних послуг центрами зайнятості України (ЄТНаСП) передбачає новації як в обслуговуванні шукачів роботи та роботодавців, так і в появі нових просторових секторів у приміщеннях центрів зайнятості. Згідно з ЄТНаСП кожен спеціаліст з працевлаштування є особистим консультантом для конкретних безробітних, а спеціаліст по роботі з роботодавцями - особистим консультантом певних підприємств і організацій. Також передбачені нові підходи до системи організації професійного навчання безробітних, обслуговування соціально-незахищених категорій громадян та осіб з інвалідністю. Впровадження ЄТНаСП у роботу центрів зайнятості області дасть можливість підвищити рівень працевлаштування незайнятих громадян, скоротити термін пошуку ними роботи, забезпечить якість та ефективність укомплектування роботодавців кадрами.

Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини