Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 12:20:43

Про роботу управління капітального будівництва міської ради

15.03.2012   08:08

На розширеній нараді пророботу управління капітального будівництва міської ради відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2011 рікдоповів начальник управління Олександр Маляренко.

“Управління капітального будівництва вже більше 50 років бере активну участь в розвитку міста і вирішенні містобудівних завдань згідно Генерального плану”, – зазначив О. Маляренко.

Протягом 2011 року продовжувалася реалізація програми соціального і економічного розвитку міста.

В структурі капітальних вкладень в порівнянні з 2010 роком намітилися позитивні зміни, обсяги освоєння збільшилися на 20%.Бюджетні асигнування на будівництво житла виділялися лише під цільові програми.

У 2011 році управлінню доведено більше 2500 тис. грн. для будівництва житла інвалідам Iгрупи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла – проведені необхідні процедури з конкурсних торгів і придбано 10 квартир.

На будівництво житла для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів виділено 472,464 тис. грн. і придбано 2 квартири для конкретних громадян.За рахунок залучених інвестицій введено в експлуатацію близько 5,7 тис. кв. м житла.

Начальник управління капітального будівництва зазначив, що в цілому будівельний комплекс стабільно утримує рубіж по введенню житла в експлуатацію на рівні понад 70 тис. кв. м житла в рік і є упевненість в збереженні такої перспективи на найближчі роки.

Одним з найважливіших напрямів управління є реалізація Програми з реконструкції покрівель житлових будинків, яка розпочата у 2004 році та отримала своє продовження у 2009. За 7 років проведена реконструкція 328 покрівель на суму більше 25 млн. грн., у тому числі у 2011– 21 покрівля.

Великий об’єм робіт виконано в короткі терміни минулого року з реконструкції адміністративно-господарського корпусу з прибудовою травматологічного пункту у міській лікарні № 2.

Минулого року виготовлений проект щодо будівництва дитячого садку-ясел на 280 місць у житловому районі “Масани” і проведено процедури з конкурсних торгів та укладений договір підряду. У другому кварталі поточного року планується розпочати будівництво.

Протягом 2011 року розроблено техніко-економічне обґрунтування будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вулиці Текстильників. Чернігівським відділом комплексного проектування державного інституту УкрДніпроДор було представлено 3варіанти проходження траси майбутньої дороги. Варіант № 1 набрав найбільшу підтримку та був схвалений тринадцятою сесією міської ради шостого скликання. Зараз розробляється проект землевідведення та після його затвердження розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації. Завершується проектування по об’єкту “Каналізаційна насосна станція по вул. Красносільського”.

Для проектування КНС з інститутом “Чернігівцивільпроектреконструкція” укладено угоду на виконання проектних робіт. Всього по об’єктах будівництва за рахунок міського бюджету пропонується виконати робіт на суму близько 10 млн. грн.

“Управління капітального будівництва сьогодні готове виконати обов’язки замовника по реконструкції і капітальному ремонту об’єктів комунального призначення, охорони здоров’я, освіти, культури або забезпечити супровід з технічного нагляду за вищезазначеним будівництвом”, – підкреслив Олександр Маляренко.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни

На Чернігівщині 38 об'єктів медзакладів вдалося відновити від початку повномасштабної війни 09:53

Попри системні обстріли та атаки російської армії української цивільної інфраструктури, зокрема й медичної, в Україні працюють над відновленням медзакладів. Йдеться про пошкоджені українські лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження

До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження 09:51

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого за умисне вбивство та розбійний напад 18-річного мешканця Чернігівського району у заподіяння 30-річній знайомій жінці тяжкого тілесного ушкодження.

На Чернігівщині аптека на колесах вже допомогла отримати ліки понад 800 мешканцям віддалених сіл 09:47

Щоб надавати якісніші послуги з охорони здоров’я та забезпечити доступ до програми «Доступні ліки» більшій кількості населення області, на Чернігівщині реалізовується проєкт "мобільний аптечний пункт".

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні

Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні 09:44

Про це повідомив під час загальноміської наради 18 червня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждали 5 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини