Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:01:16

Про роботу управління капітального будівництва міської ради

15.03.2012   08:08

На розширеній нараді пророботу управління капітального будівництва міської ради відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2011 рікдоповів начальник управління Олександр Маляренко.

“Управління капітального будівництва вже більше 50 років бере активну участь в розвитку міста і вирішенні містобудівних завдань згідно Генерального плану”, – зазначив О. Маляренко.

Протягом 2011 року продовжувалася реалізація програми соціального і економічного розвитку міста.

В структурі капітальних вкладень в порівнянні з 2010 роком намітилися позитивні зміни, обсяги освоєння збільшилися на 20%.Бюджетні асигнування на будівництво житла виділялися лише під цільові програми.

У 2011 році управлінню доведено більше 2500 тис. грн. для будівництва житла інвалідам Iгрупи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла – проведені необхідні процедури з конкурсних торгів і придбано 10 квартир.

На будівництво житла для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів виділено 472,464 тис. грн. і придбано 2 квартири для конкретних громадян.За рахунок залучених інвестицій введено в експлуатацію близько 5,7 тис. кв. м житла.

Начальник управління капітального будівництва зазначив, що в цілому будівельний комплекс стабільно утримує рубіж по введенню житла в експлуатацію на рівні понад 70 тис. кв. м житла в рік і є упевненість в збереженні такої перспективи на найближчі роки.

Одним з найважливіших напрямів управління є реалізація Програми з реконструкції покрівель житлових будинків, яка розпочата у 2004 році та отримала своє продовження у 2009. За 7 років проведена реконструкція 328 покрівель на суму більше 25 млн. грн., у тому числі у 2011– 21 покрівля.

Великий об’єм робіт виконано в короткі терміни минулого року з реконструкції адміністративно-господарського корпусу з прибудовою травматологічного пункту у міській лікарні № 2.

Минулого року виготовлений проект щодо будівництва дитячого садку-ясел на 280 місць у житловому районі “Масани” і проведено процедури з конкурсних торгів та укладений договір підряду. У другому кварталі поточного року планується розпочати будівництво.

Протягом 2011 року розроблено техніко-економічне обґрунтування будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вулиці Текстильників. Чернігівським відділом комплексного проектування державного інституту УкрДніпроДор було представлено 3варіанти проходження траси майбутньої дороги. Варіант № 1 набрав найбільшу підтримку та був схвалений тринадцятою сесією міської ради шостого скликання. Зараз розробляється проект землевідведення та після його затвердження розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації. Завершується проектування по об’єкту “Каналізаційна насосна станція по вул. Красносільського”.

Для проектування КНС з інститутом “Чернігівцивільпроектреконструкція” укладено угоду на виконання проектних робіт. Всього по об’єктах будівництва за рахунок міського бюджету пропонується виконати робіт на суму близько 10 млн. грн.

“Управління капітального будівництва сьогодні готове виконати обов’язки замовника по реконструкції і капітальному ремонту об’єктів комунального призначення, охорони здоров’я, освіти, культури або забезпечити супровід з технічного нагляду за вищезазначеним будівництвом”, – підкреслив Олександр Маляренко.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.