Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 08:37:32

Ринок праці Чернігівщини мовою цифр

13.10.2015   11:26Агенцiя

У січні-вересні 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 38,4 тис. безробітних, що майже на 10% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

Зокрема з початку року надано статус безробітного 21,8 тис. громадянам, тобто на 5% більше минулорічного показника.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 20,5 тис. вакансій від 4,6 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 16,7 тис. (81,3% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 жовтня 2015 року актуальними були 0,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 15 шукачів роботи.

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні 2015 року роботу отримали 11 тис. безробітних, що на 8% більше, ніж за відповідний період минулого року. З них 357 осіб працевлаштовано в результаті надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 569 - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набували нових професій та підвищували кваліфікацію 4,5 тис. безробітних (майже на 6% більше, ніж за відповідний період минулого року). До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 6,6 тис. безробітних, що на 6% більше минулорічного показника.

Станом на 1 жовтня 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 14,3 тис. безробітних громадян, на 4 % більше, ніж на цю дату минулого року.

З початку дії постанови КМУ від 01.10.2014 року №509 в центрах зайнятості області послуги отримали 1258 переселенців, з них 796 – надано статус безробітного. Працевлаштовано 293 особи. 214 переселенців взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 36 – направлено на професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

Лекція

Лекція "Бій під Крутами у січні 1918 року". ВІДЕО 08:34

25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання «Просвіта» відбулася лекція «Крути: історія та сьогодення».

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі 08:24

День Тетяни (Тетяни Водохресної) - свято, яке християни відзначають 25 січня. Цього дня у Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся традиційний великий концерт, режисером, вокалісткою і ведучою якого, так само вже традиційно, виступила артистка центру, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Олійник. Допомагав їй - ведучий Дмитро Обєдніков.

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації 08:17

Прилуцька місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), яке відповідно до ст. 45 КК України є корупційним.

В Чернігові поліція викрила покерний клуб

В Чернігові поліція викрила покерний клуб 08:00

Незважаючи на заборону, поодинокі зухвальці все ж наважуються здійснювати незаконну діяльність з організації грального бізнесу. Правоохоронці продовжують боротьбу з «нелегалами».

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 07:41

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини