Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:09:54

Студенти обговорили необхідність енергоефективності в Чернігові

12.10.2015   17:26Агенцiя

Інтерактивний тренінг «Енергозбереження що і від кого залежить» відбувся 10 жовтня на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 студентів університету.

Обговорення з елементами інтерактивного заняття, а також подальший аналіз інформації проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець. Вона зробила акцент на використанні альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів та на участі кожного особисто в цьому процесі.

«Студенти мають концентрувати увагу не тільки на організації власного дозвілля, а й на важливих сьогодні питаннях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги сьогодні, в майбутньому можна отримати небайдужих громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо – ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – наголошує Наталія Висіканець.

Учасники заходу досліджували особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та персональний внесок кожного громадянина. Після отриманої інформації студенти змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

На завершення активного обговорення питань енергозбереження, присутні на заході студенти отримали інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Повернувшись з тренінгу, вони зможуть показати їх своїм друзям та батькам.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ