Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 10:13:54

Студенти обговорили необхідність енергоефективності в Чернігові

12.10.2015   17:26Агенцiя

Інтерактивний тренінг «Енергозбереження що і від кого залежить» відбувся 10 жовтня на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 студентів університету.

Обговорення з елементами інтерактивного заняття, а також подальший аналіз інформації проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець. Вона зробила акцент на використанні альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів та на участі кожного особисто в цьому процесі.

«Студенти мають концентрувати увагу не тільки на організації власного дозвілля, а й на важливих сьогодні питаннях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги сьогодні, в майбутньому можна отримати небайдужих громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо – ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – наголошує Наталія Висіканець.

Учасники заходу досліджували особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та персональний внесок кожного громадянина. Після отриманої інформації студенти змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

На завершення активного обговорення питань енергозбереження, присутні на заході студенти отримали інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Повернувшись з тренінгу, вони зможуть показати їх своїм друзям та батькам.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.