Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 16:46:18

Витрати населення області в І кварталі 2015 року

12.10.2015   17:12Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати середньостатистичної сім’ї області в I кварталі 2015р. складали 4568 грн. за місяць, що на 27% більше, ніж у відповідному періоді 2014р.

Витрати кожного жителя області щомісячно в середньому становили 2379 грн., а середньостатистичного українця  – 2183 грн.

Трохи більше половини сукупних витрат (54%) родини Чернігівщини направляли на харчування (рік тому – 52%). В Україні частка таких витрат становила 55%, а найбільшою вона була в Херсонській області – 60%.

У зв’язку з ростом цін на всі групи товарів, населення збільшило свої витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг, які  становили 36% сукупних  витрат (у I кварталі 2014р. – 33%). Найбільше таких витрат здійснили жителі м. Києва, Івано-Франківщини  – по 40% та Харківщини – 39%.

Зросла до 10% частка витрат чернігівців на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій). У домогосподарствах України вона склала 12%, а в регіонах коливалася від 15% в Одеській області до 7% на Закарпатті.

Щомісячно спрямовувалося на охорону здоров’я 8% сімейного бюджету, на купівлю одягу, взуття та транспорт – 4%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2%, на зв’язок – 3%, на освіту, відпочинок і культуру – по 1%.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.