Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 04:39:27

Про стан ринку праці області та діяльність служби зайнятості у січні-лютому 2012 року. ДОВІДКА

14.03.2012   12:04Агенцiя

У січні-лютому 2012 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 22,3 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 13,7% менше, ніж за цей період минулого року.

У банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 4,2 тис. вакансій від 1,7 тис. роботодавців. За направленням служби зайнятості укомплектовано 1,7 тис. вакансій (41,1% від загальної кількості). На початок березня 2012 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 13 незайнятих осіб (на 1.03.2011 р. - 18 осіб).

За сприяння служби зайнятості у січні-лютому роботу отримали 2,1 тис. незайнятих громадян, з них 240 осіб працевлаштовані на дотаційні робочі місця, 167 осіб - шляхом одноразової виплати допомоги п

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходили 1 тис. громадян за такими професіями як лицювальник-плиточник, штукатур, газорізальник, кухар, перукар, продавець продовольчих та непродовольчих товарів тощо. Безробітні здобувають конкурентоспроможну професію не лише в навчальних закладах та на підприємствах області, а й за її межами, зокрема в центрах профтехосвіти державної служби зайнятості.

Участь в оплачуваних громадських роботах брали 800 осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці.

Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 3,9 тис. незайнятих громадян.

Станом на 1 березня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 17,7 тис. безробітних громадян, що на 15% менше, ніж на цю дату у минулому році.

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини