Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 20:50:32

Місцевий бюджет отримав 74,1 мільйонів гривень плати за землю

07.10.2015   13:29Агенцiя

За 9 місяців 2015 року до місцевого бюджету м.Чернігова надійшло 74,1 млн. гривень плати за землю.

Власники та орендарі земельних ділянок відрахували в бюджет майже на  15 млн. гривень   більше, ніж за аналогічний період минулого року.  Про це повідомила начальник відділу  місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ДПІ у м. Чернігові Людмила Гординська.

Зокрема, платники земельного податку та орендної плати за землю - юридичні особи спрямували в місцевого бюджету 62,5 млн. гривень, а підприємці - фізичні особи та громадяни – 11,6 млн. гривень. Зростання надходжень по кожній з цих груп платників порівняно з минулорічними показниками становить 25,7 та 22,8 відсотків відповідно.

Нагадуємо, що плата за землю є обов’язковим платежом у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники земельних ділянок, земельних часток(паїв) та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні так і юридичні особи.

Оскільки ці платежі є одними з бюджетоформуючих для місцевої громади, фахівці ДПІ у м. Чернігові  приділяють особливу увагу тому, щоб усі власники та орендарі земельних ділянок, які використовують їх для ведення бізнесу, сплачували плату за землю вчасно та в повному обсязі.

Сектор комунікацій
ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини