Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:51:00

За рахунок податку на доходи фізичних осіб сформовано майже 61 відсоток місцевих бюджетів Чернігівщини

07.10.2015   13:02Агенцiя

За вересень до бюджетів усіх рівнів зібрано 377 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються ГУ ДФС у Чернігівській області, що на 68,8 відс. або на 154 млн.грн. більше, ніж у вересні минулого року.

Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло майже 170 млн.грн. – на 24 відсотки або на 33 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Як повідомила начальник координаційно-моніторингового управління Олена Пустовойт, найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб – 103 млн. грн. За рахунок нього сформовано майже 61 відсоток загальнообласної суми місцевих бюджетів.

Плата за землю поповнила місцеві бюджети на 26,7 млн.грн. Це у 1,3 рази або на 6 млн.грн. більше, ніж у вересні минулого року. У структурі загальних надходжень частка плати за землю становить близько 16 відсотків.
Акцизного податку від реалізації підакцизних товарів надійшло 15,8 млн.грн. Питома вага платежу в загальній сумі місцевих бюджетів склала  більше 9 відсотків.

Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 292 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 17,3 відсотка або на 43 млн.грн.
Варто зазначити, що протягом місяця забезпечувалися рівномірні надходження платежів до загального фонду Держбюджету – це дуже важливо для фінансування бюджетної сфери та соціальних програм.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області   

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини