Головний пріоритет податкової міліції
Головним пріоритетом у діяльності податкової міліції є наповнення держа-вної скарбниці, сплата до бюджету податків, які мали бути сплачені добровіль-но відповідно до вимог чинного законодавства.
Так, у березні поточного року співробітниками податкової міліції встанов-лено факт організації незаконного пункту з купівлі та зберігання брухту кольо-рових металів громадянином міста Чернігова.
На момент перевірки будь-які дозвільні документи на проведення госпо-дарської діяльності у вказаній сфері були відсутні. Зафіксовано 12 тон брухту кольорових металів орієнтовною вартістю 120 тис. грн., а також обладнання, яке використовувалося при прийомі металобрухту. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 165 тис. грн.
За порушення законодавства у сфері обігу металобрухту передбачена кри-мінальна відповідальність за ст. 213 Кримінального кодексу України, у вигляді покарання штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів гро-мадян або громадськими роботами від 100 до 200 годин.
Костянтин Пігенко, заступник начальника ГВ ПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.