Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:29:16

Головний пріоритет податкової міліції

14.03.2012   09:45Агенцiя

Головним пріоритетом у діяльності податкової міліції є наповнення держа-вної скарбниці, сплата до бюджету податків, які мали бути сплачені добровіль-но відповідно до вимог чинного законодавства.

Так, у березні поточного року співробітниками податкової міліції встанов-лено факт організації незаконного пункту з купівлі та зберігання брухту кольо-рових металів громадянином міста Чернігова.
 
На момент перевірки будь-які дозвільні документи на проведення госпо-дарської діяльності у вказаній сфері були відсутні. Зафіксовано 12 тон брухту кольорових металів орієнтовною вартістю 120 тис. грн., а також обладнання, яке використовувалося при прийомі металобрухту. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 165 тис. грн.

За порушення законодавства у сфері обігу металобрухту передбачена кри-мінальна відповідальність за ст. 213 Кримінального кодексу України, у вигляді покарання штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів гро-мадян або громадськими роботами від 100 до 200 годин.


Костянтин Пігенко, заступник начальника ГВ ПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини