Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 19:53:31

Взаєморозуміння податкової служби і бізнесу

13.03.2012   12:56Агенцiя

Податковий кодекс України зміцнює основи державотворення. Його норми визначають взаємини у суспільстві, а отже впливають на модернізацію країни, систематизують економіку.

Ключовим завданням податкової служби залишається забезпечення ритмічного, стабільного і прогнозованого наповнення державного та місцевого бюджетів.
З початку року до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 89,5 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 87,3 млн.грн. (виконання на 107,9 відс.). Додатково до встановлених завдань до загального фонду Державного бюджету надійшло 6,4 млн.грн., до місцевого бюджету – 11,0 млн.грн. Місцевий бюджет виконаний на 115,6 відс., надійшло 81,6 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб становить 72,6% цієї суми.
Забезпечено виконання по бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету, у т.ч.:
- по податку на прибуток надійшло 27,5 млн.грн.,
- по податку на додану вартість забезпечено надходжень у сумі 52,7 млн.грн.,
- по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 4,0 млн.грн.

Одне з першочергових завдань податківців це налагодження взаєморозуміння податкової служби і бізнесу.  Індикатором успішності такої роботи вважається підвищення рівня добровільної сплати податків, максимальне виведення доходів з «тіні» у легальний сектор економіки, а також стабільне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Адже запорукою ефективного розвитку держави є співпраця з платниками податків та громадськістю, підвищення податкової культури наших громадян.

Насамперед, це створення сервісного центру обслуговування платників податків. Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванню платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

То ж ми робитимемо все необхідне для того, щоб процедура сплати податків стала простою, зручною й не обтяжливою для платників податків, але і від них ми чекаємо відповідних дій щодо добровільної сплати податків.

Олександр Марухленко, в.о. першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини