Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 14:42:36

Взаєморозуміння податкової служби і бізнесу

13.03.2012   12:56Агенцiя

Податковий кодекс України зміцнює основи державотворення. Його норми визначають взаємини у суспільстві, а отже впливають на модернізацію країни, систематизують економіку.

Ключовим завданням податкової служби залишається забезпечення ритмічного, стабільного і прогнозованого наповнення державного та місцевого бюджетів.
З початку року до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 89,5 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 87,3 млн.грн. (виконання на 107,9 відс.). Додатково до встановлених завдань до загального фонду Державного бюджету надійшло 6,4 млн.грн., до місцевого бюджету – 11,0 млн.грн. Місцевий бюджет виконаний на 115,6 відс., надійшло 81,6 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб становить 72,6% цієї суми.
Забезпечено виконання по бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету, у т.ч.:
- по податку на прибуток надійшло 27,5 млн.грн.,
- по податку на додану вартість забезпечено надходжень у сумі 52,7 млн.грн.,
- по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 4,0 млн.грн.

Одне з першочергових завдань податківців це налагодження взаєморозуміння податкової служби і бізнесу.  Індикатором успішності такої роботи вважається підвищення рівня добровільної сплати податків, максимальне виведення доходів з «тіні» у легальний сектор економіки, а також стабільне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Адже запорукою ефективного розвитку держави є співпраця з платниками податків та громадськістю, підвищення податкової культури наших громадян.

Насамперед, це створення сервісного центру обслуговування платників податків. Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванню платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

То ж ми робитимемо все необхідне для того, щоб процедура сплати податків стала простою, зручною й не обтяжливою для платників податків, але і від них ми чекаємо відповідних дій щодо добровільної сплати податків.

Олександр Марухленко, в.о. першого заступника начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».