Зареєстрований ринок праці Чернігова в лютому 2012 рокую ДОВІДКА
За даними державної служби зайнятості, на кінець лютого 2012 року на її обліку перебували 3,8 тис. незайнятих громадян міста, які шукали роботу, з них 96,6% мали статус безробітних.
Кількість зареєстрованих безробітних за місяць збільшилася на 5,5% та на кінець лютого становила 3,7 тис. осіб. Серед кожних десяти безробітних чотири раніше займали місця робітників, п`ять - посади службовців, решта не мала професійної підготовки.
Показник рівня зареєстрованого безробіття в м.Чернігові на кінець лютого зафіксовано на рівні 1,9% населення працездатного віку.
За сприяння державної служби зайнятості в лютому п.р. працевлаштовано 0,4 тис. мешканців міста. Серед працевлаштованих переважну більшість (59,9%) становили жінки.
Останні новини Чернігівщини
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.