Ухилились від сплати податків понад 2,5 мільйонів гривень
Співробітниками головного відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ в рамках здійснення комплексу оперативно-службових заходів по відпрацюванню підприємств - "мінімізаторів", суб'єктів господарювання, що постійно декларували бюджетне відшкодування ПДВ, а також відпрацювання підприємств-банкрутів було викрито та задокументовано факт ухилення від сплати податків службовими особами одного із переробних підприємств, що розташоване на території обслуговування відділу.
Так в ході проведення відповідного комплексу заходів було встановлено, що службові особи підприємства, діючи всупереч вимогам чинного законодавства, шляхом не внесення сум податкового зобов'язання з податку на додану вартість до звітності підприємства, порушення порядку здійснення виплат дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молока та м'яса в живій вазі, а також ненарахування сум податку на доходи фізичних осіб, ухилились від сплати платежів до Державної казни у сумі понад 2,5 млн.грн.
Такі дії службових осіб підприємства призвели до фактичного ненадходження коштів до бюджету у особливо великих розмірах.
За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів), відповідальність за скоєння якого передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression