Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 12:02:38

Дві спроби переміщення через кордон наркотичних засобів припинили 9 та 10 березня у пункті пропуску "Нові Яриловичі"

12.03.2012   12:14

Два факти переміщення через українсько-білоруський кордон наркотичних засобів виявили та припинили співробітники Чернігівської митниці спільно з прикордонниками 9 та 10 березня у пункті пропуску "Нові Яриловичі".

9 березня у громадянина Латвії 1971 року народження, який прямував на автомобілі "HONDA HRV" з Латвії в Україну, була виявлена речовина темно-коричневого кольору рослинного походження та 40 пігулок без маркування.  Щоб виявити заборонену до переміщення через кордон речовину було застосовано виняткову форму митного контролю - особистий огляд. Речовина, за попередніми даними це - гашиш, знаходилась у внутрішній кишені куртки, що була вдягнена на громадянинові.

10 березня у багажному відділенні автомобіля "ВАЗ 21099" у сумці з особистими речами громадянина Російської Федерації 1985 року народження, що слідував з України до Білорусі, виявили пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору. Допомогла у пошуку наркотичної речовини службова собака митниці Дені, яка відповідним чином відреагувала при відкритті багажного відділення і потім, аж доки не було знайдено пакет з наркотичною речовиною, що знаходився у кишені спортивних брюк.

За виявленими фактами порушень митниця проводить подальшу перевірку. В обох випадках затримано транспортні засоби.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини